Úvod Komentáře

Komentáře

 


Diskuse (13 komentářů)

JITKA, (29. 02. 2012 12:37) Reagovat
Něco kolem těhotenství mi leží v hlavě. Je mi 24 let a dítě neplánuji, ale kdyby se stalo taky se nic neděje. Zkrátka je možné, že otěhotním, i když to úplně neplánuju. Všude však slyším, že právě na začátku těhotenství může alkohol hodně poškodit plod. Docela se toho bojím. Ne že bych byla alkoholička, ale minimálně jednou týdně razím někam na tah. Jak moc to může mít dopad na případné začáteční těhotenství?
HELI, (14. 03. 2012 11:15) Reagovat
Také mě překvapilo, když jsem slyšela, že alkohol ovlivňuje především v ranných stádiích těhotenství. Na druhou stranu, kdyby to mělo tak fatální důsledek...to se mi nezdá. Zvlášť když člověk zajde na tah jednou za čas. Možná když člověk chlastá pak každý den, tak se to na plodu projeví. Jinak jsem ale slyšela, že pro nenarozené miminko je horší matka, která chlastá než ta, která fetuje.
MARKÉTA, (06. 04. 2012 11:19) Reagovat
Budu rodit každým dnem a už se nemůžu dočkat. Jsem netrpělivá a v posledních dnes projíždím různé weby o těhotenství. Mám trochu obavu, aby vše proběhlo v pořádku, ale to asi každá žena, zvlášť když budu rodit poprvé.
lucie, (28. 01. 2014 07:36) Reagovat
Ahoj,je mh 24 let a jsem ve druhe mesici tehotenstvi.teda aspon doufam.pred mesicem jsem si delala tehotensky test a vysel mi pozitivni.pak za 14 dni potom jsem byla u doktora,ze ktereho jsem musela pacit,jestli jsem tehotna rekl,ze tam jeste neni nic videt.nic mi neni.spatne mi neni.jen me boli prsa,porad chodim curat,hodne piju a prijde mi ze se mi jak prsa tak bricho zvetsilo,ale nicmi neni.jen porad jim.doufam ,ze jsem tehotna,strasne chci,ale zaroven se bojim,ze se doktor spletl a ze mam jen treba zase cistu.driv jsem s ni mivala casto problemy,nebo me lide trasi,ze se to miminko muze treba jen tak stratit,ze do tretiho mesice se to vubec jako tehotenstvi nepocita,protoze neni jiste,ze nepotratim.pozitri jdu k doktorce.uz ke sve gynekolozce,tamto byl jen zaskok a mam strach,ze mi rekne,ze tehotna nejsem.
Aneta, (04. 04. 2014 07:30) Reagovat
Doufám, že vám to dobře dopadlo a těhotná jste. těhotenské testy jsou dnes už hodně spolehlivé. A doktor vám nebral krev? Na začátku těhotenství většinou doktoři spolehlivě odhalí graviditu testem. Nestresujte se a buďte v klidu. Každá těhule prožívá těhotenství jinak a ne každá zvrací a je jí špatně.
Eva, (16. 04. 2014 10:51) Reagovat
Dobrý den, je mi 28 let a jsem v 7 měsíci těhotenství. Strašně se bojím, že stejně jako mamka i sestra budu po porodu trpět inkontinencí. Máte nějakou radu případně cviky jako prevenci? Nemáte náhodou zkušenosti s pomůckami ke cvičení? Např. http://www.aniball.cz/co-je-to-aniball/ ?
Devin, (04. 08. 2015 15:13) Reagovat
Dobře napsané, hledal jsem něco podobného, a tady jsem to našel, a mimo to jsem spokojen, protože konečně někdo píše stručně a k věci.Budu sledovat stranuHere is my weblog zdravý životní styl kniha - www.vitalnet.cz: http://www.vitalnet.cz/,
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Těhotenství týden po týdnu
Kontakty